Svētdiena, 16.06.2024, 16:42
Sveicināti Viesis | RSS

Galvenā
Statistika
Яндекс.Метрика


Tagad uz vietnes:: 1
Viesus uz vietnes: 1
Lietotāju uz vietnes: 0

ANNO 06-02-2012

Draugi
Fitness un uzturs

Falkors.lv

VIP-BOKSS.lv

Rose Beauty

Video
00:03:56

Ventspils-Yoga

  • Apskatīšanas:
  • Komentāru kopskaits: 531
  • Reitings: 0.0
00:05:16

Kaunas Yoga Konvent 2013

  • Apskatīšanas:
  • Komentāru kopskaits: 1536
  • Reitings: 0.0

Zirgu masāžas pamatkurss

II daļa

Kāpēc ir vajadzīga zirgu masāža? Salīdzinot ar citiem mājdzīvniekiem, zirgs ir liels dzīvnieks, līdz ar to saistās visas īpatnības uzturēšanā, un nepieciešamības gadījumā ārstēšanā. Ja dzīvniekam ir stājas un kustību aparāta traucējumi , ārstēšana ir dārga, ļoti lieli apgrūtinājumi dzīvnieka īpatnību dēļ. Tāpēc galvenais uzsvars ir jāliek uz profilaktiskajiem pasākumiem. Viena no efektīgākajām un svarīgākajām metodēm ir masāža. Masāža uzlabo imūnsistēmas darbību, paātrina vielmaiņu, uzlabo asins un limfas atteci. Ar masāžas palīdzību var attālināt agrīnas izmaiņas organismā, lai izlabotu viņas vēl pirms tam, kamēr tās kļūst par neatgriezeniskām. Profesora Ogulova viedoklis ir tāds, ka no traumām var izvairīties , atbrīvojoties no muskuļu saspringuma. Jebkura organisma centrālā nervu sistēma uz ķermeņa izmaiņām reaģē ar noteiktu muskuļu grupu. Ja muskuļi ir veseli, labā stāvoklī, tad saņemot komandu līdzsvara noturēšanai, viņi ir spējīgi to izpildīt pareizi. Bet saspringušie muskuļi fiziski nevar noreaģēt uz centrālās nervu sistēmas signālu. No tā arī rodas traumas. Organisms ir vienots kopums. Dažādu sistēmu traucējumi izraisa saspringumu ādas noteiktās daļās, zemādas slānī , kā arī muskulatūrā. Tāpēc jebkuru dzīvnieku veselības traucējumi, tai skaitā zirgu, būs saistīti ar muskulatūras sasprindzinājumu. Un otrādi, noņemot muskuļu sasprindzinājumu, veicinās veselības uzlabojumu dzīvniekam kopumā. Sporta zirgiem masāža ir nepieciešama tāpat kā cilvēkam. Tā veicinās sportā sasniegt labākus rezultātus, paātrinās atjaunošanās laiku pēc pārslodzes balsta un stājas aparātam un muskuļu sistēmas darbībai. Vecam zirgam masāža – tas ir veids, kā paildzinat viņa mūžu un samazināt novecošanās tempus. Jauniem zirgiem masāža palīdz pareizi attīstīt ne tikai balsta-stājas aparātu , bet visu sistēmu kopumā.
Sporta zirgiem masāža ir nepieciešama tāpat kā cilvēkam. Tad veicinās sportā sasniegt labākus rezultātus, paātrinās atjaunošanas laiks pēc pārslodzes balsta un stājas aparātam un muskuļu sistēmas darbībai. Vecam zirgam masāža – tas ir veids kā paildzinat viņa mūžu un samazināt novecošanās tempus. Jauniem zirgiem masāža palīdz pareizi attīstīt ne tikai balsta-stājas aparātu , bet visu sistēmu kopumā.
Teorētiskās nodarbības. Kursa ievads.
Zirga psiholoģiskas īpatnības vai kā mēs saprotam zirgu, jūtu orgāni zirgam. Zirga barošanas un uzturēšanas īpatnības. Sevišķie momenti, kas saistīti ar zirga saslimšanu. Salīdzinošā anatomija un fizioloģija zirgam, ar ko zirgs atšķiras no citiem zīdītājdzīvniekēm . Pamats klasiskajai, aromātiskajai, limfātiskajai masāžai un aromterapijas pamati. Visvairāk izplatītākās balsta-stājas aparāta saslimšanas. Ieteikumi ko drīkst un nedrīkst darīt. Autoru metodika. Shēmu taisīšana-slimību ārstēšanai.
Praktiskās nodarbības:
Lielo dzīvnieku īpatnības masējot. Ergonomiskā pieeja masāžai.
Masāžas veidi un izpildes īpatnības parādot uz zirga.
Drošības tehnika. Klasiskās masāžas veidi zirgam, limfodrenāža un refleksoterapija zirgam, aromterapija.
Pasniedzēja Irina Bukk:
Specializējums balsta-stājas aparāta alerģijas ārstēšana, Fizioterapija un masāža.
Izglītība:
Maģistrs, Dzīvnieku masāžu mācījās Helsinkos, Hanovērē. Autoru metodes. Displāzijas ārstēšana bez ķirurģiskas iejaukšanās, masāža pēc operācijām, aromterapija, refleksoterapija dzīvniekiem. Vetārsts, maģistrs, galvenā izglītība iegūta Igaunijas Lauksaimniecības akadēmijā. Kvalifikācijas celšanai – vetārstu augstskola Hanovērē.

 

Datums: 29.03.-30.03.2024

1.diena

14:00 - 17:15 teorija

18:00 - 20:30 prakse

2.diena

10:00-13:15 teorija

14:00 - 16:30 prakse

17:00 -18:30 teorija

Reģistrācija: http://www.veseliba-sports.lv/index/seminars_anketa/0-53

Ja ir kādi jautājumi Irinai, Jūs varat sazināties ar viņu pa telefonu, Skype vai Telegram

Laika periods

Cena

Līdz 1.03

350,- €

Pēc 1.03

370,- €

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________

Зачем нужен массаж лошади? По сравнению с остальными домашними животными лошадь является крупным млекопитающим, с этим связаны все особенности и содержание и, в случае надобности, лечения. Лечение больного животного особенно по части опорно-двигательного аппарата не только дорогостоящие, но часто затруднено из-за особенностей этого животного. Поэтому основной упор должен быть направлен на профилактику заболеваний.
Одна из самых мощных и эффективных профилактик - это массаж.
Массаж улучшает работу иммунной системы, ускоряет обмен веществ, улучшает крово- и лимфаток. С помощью массажа можно выявить ранние изменения в организме, чтобы исправить их до того, пока они не превратились в необратимые.
По мнению профессора Огулова даже травмы можно в большинстве случаев избежать, устранив мышечные напряжения. Любой организм, его центральная нервная система, на изменение тела моментально реагирует определённой группой мышц. Если мышцы здоровые и в хорошем состоянии, то, получая команду на сохранение равновесия, они в состоянии выполнить её правильно, а напряженная мышца наоборот, поскольку напряжённые мышечные волокна чисто физически не могут отреагировать на сигнал центральной нервной системы. Отсюда и травмы.
Организм является единым целым. Нарушение работы в различных системах вызывает напряжение определенных участков кожи, подкожной клетчатки и, следовательно, мышц. Поэтому любое нарушение здоровья любого животного, в том числе и лошади, будет сопровождаться мышечными напряжениями. И, наоборот, снятие мышечных напряжений будет способствовать улучшению здоровья животного в целом.
Для спортивных лошадей спортивный массаж необходим так же как и для людей. Это будет способствовать улучшению спортивных достижений, ускорять время восстановления после перегрузок опорно-двигательного аппарата и особенно мышечной системы. Для пожилой лошади массаж - это способ продлить здоровое существование и замедлить приближение старости.
Молодым лошадям это поможет правильно развивать не только свой опорно-двигательный аппарат, а и все системы в целом.
Теоретические занятия: Введение в курс. Особенности психологии лошади или как мы воспринимаемся лошадью, органы чувств лошади. Особенности кормления и содержания. Основные моменты связанные с заболеваниями. Сравнительная анатомия и физиология лошади, чем она отличается от других млекопитающих. Основы классического, ароматического, лимфатического массажа и основы ароматерапии. Наиболее распространённые Заболевания опорно-двигательного аппарата. Показания и противопоказания. Авторские методики. Составление схем лечения заболеваний.
Практические занятия: Особенности массажа большого животного. Эргономика массажа. Приемы массажа, и особенности выполнения этих приемов на лошади. Техника безопасности. Приемы классического массажа для лошади, лимфодренаж и рефлексотерапия для лошади, ароматерапия.
Преподаватель Ирина Букк:
Специализация. Лечение опорно-двигательного аппарата и аллергии, физиотерапия и массаж.
Образование. Магистр, изучала массаж животных в Хельсинки и в Ганновере. Авторские методики. Лечение дисплазии без хирургического вмешательства, массаж после операций, ароматерапия и рефлексотерапия для животных.
Ветврач, магистр, основное образование Эстонская Сельскохозяйственная академия. Повышение квалификации - высшая школа ветврачей в Ганновере.

День 1

14:00 - 17:15 Теория

18:00 - 20:30 Практика

День 2

10:00 - 13:15 теория

14:00 - 16:30 практика

17:00 -18:30 теория

Дата - 29.03.-30.03.2024

Регистрация по ссылке: http://www.veseliba-sports.lv/index/seminars_anketa/0-53

Если у Вас есть вопросы к преподавателю Ирине, Вы можете связаться с ней по телефону, Skype или Telegram

Время оплаты

Цена

До  1.03

350,- €

После 1.03

370,- €

 

 

 

 

 

Ieēja / Izēja
Meklēšana
Kalendārs
«  Jūnijs 2024  »
P.O.T.C.Pk.S.Sv.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
FB