Otrdiena, 23.07.2024, 10:45
Sveicināti Viesis | RSS

Galvenā
Statistika
Яндекс.Метрика


Tagad uz vietnes:: 1
Viesus uz vietnes: 1
Lietotāju uz vietnes: 0

ANNO 06-02-2012

Draugi
Fitness un uzturs

Falkors.lv

VIP-BOKSS.lv

Rose Beauty

Video
00:03:56

Ventspils-Yoga

  • Apskatīšanas:
  • Komentāru kopskaits: 531
  • Reitings: 0.0
00:05:16

Kaunas Yoga Konvent 2013

  • Apskatīšanas:
  • Komentāru kopskaits: 1536
  • Reitings: 0.0

Nodarbības

TOPOŠĀS MĀMIŅAS - nodarbības topošajām māmiņām ar pareizas elpošanas un relaksācijas apmācību, ķermeņa muskulatūras un stājas nostiprinošiem vingrojumiem,un stiepšanās elementiem. Nodarbības notiek fizioterapeita vadībā.

„MAMMA + MAZULIS” – vingrošana pēc dzemdībām. Piedāvātie vingrinājumi ļauj jaunai mammai savienot gan patīkamo, gan veselīgo – nodarboties ar sevi nepārtraucot saskarsmi ar mazuli.Vingrinājumu izpildīšanā piedalās pats mazulis.Vingrināšanas komplekss ir izdomāts mammām, kurām ir bērni vecumā no 1 mēneša līdz 10 mēnešiem.Šīs komplekss sastāv no spēka vingrinājumiem, kuri palīdz uzlabot sieviešu ķermeņa „problēmu zonu” stāvokli.

 HATHA YOGA

Nodarbībās tiek kombinēti elpošanas vingrinājumi ar statiskām  un dinamiskām asanām jeb pozām, ka arī tiek iekļauta ķermena un prāta relaksācija. Jebkuram sagatavotības līmenim , ka arī dažādiem veselības stāvokļiem.

 

BODY SCULPING

Fitnesa metode, kurā noteiktā secībā pielieto spēka un stiepšanās vingrojumus, treniņš pareizas stājas veidošanai, ķermeņa muskulatūras nostiprināšanai un tonizēšanai - dažādiem sagatavotības līmeņiem


PILATES

Stingri izstrādāta vingrošanas sistēma, kura balstās uz ķermeņa "centra spēku", veicina sabalansētu un simetrisku muskulatūras attīstību - bez iepriekšējas sagatavotības.

 

STRECHING

Vispārējs ķermeņa treniņš – muskulatūras un saišu stiepšana, relaksācija un atbrīvošana – dažādiem sagatavotības līmeņiem.

 

PERFECT BODY

Fitnesa nodarbība svara samazināšanai un muskulatūras attīstīšanai, pielietojot spēka vingrinājumus ķermeņa problēmzonām, izmantojot dažādu inventāru, dažādiem sagatavotības līmeņiem

FAT BURNER

Aerobikas nodarbība, kuras laikā tiek uzturēta ilgstoša un vienmērīga fiziskā slodze, vērsta uz ķermeņa masas samazināšanu, vispārēju organisma stiprināšanu un locītavu kustīguma trenēšanu - dažādiem sagatavotības līmeņiem

LADY’S FITNESS

Vidējas intensitātes harmoniska nodarbība, kura domāta tieši sievietes organismam - sirds asinsvadu stiprināšanai, muskulatūras tonizēšanai un saišu stiepšnai, problemātisko zonu stiprināšanai, tiek pielietoti pilates un kalanētikas vingrojumi.

ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

 Ārstnieciskā vingrošana ir nodarbība vingrošanas zālē, kurā ar dažāda inventāra palīdzību (terapijas bumbas, nūjas, hantelītes u.t.t.) tiek pielietoti vispārattīstošie un speciālie, dinamiskie un statiskie vingrojumi, kas nostiprina galvenās muskuļu grupas, stabilizē locītavas, mazina muskuļu disbalansu, kā arī atvieglo muguras un locītavu sāpes. Vingrojot labāk izprotam savu muskuļu un balsta kustību aparāta darbības pamatprincipus, kā arī piemērotas fiziskās aktivitātes un veselīga uztura nozīmi ikdienā.

ABL

 Fitnesa metode, kurā iekļauti speciāli vingrojumi ķermeņa korsetes nostiprināšanai (vēdera preses, muguras, sānu un sēžas muskulatūra) - dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Treniņi attīstā spēka-izturību, kustību koordināciju, palīdz samazināt ķermeņa masu, cīnās ar ķermeņa problēmzonām, uzlabo ķermeņa formu.

BODY TONING

 Aerobikas nodarbības ķermeņa formas veidošanai, spēka – izturības attīstīšanai, kurā izmantohanteles, nūjas, espanderus - dažādiem sagatavotības līmeņiem. Nodarbības notiek aerobā režimā, izmantojot vienkāršus aerobikas soļus.

Treniņi attīstā spēka-izturību, kustību koordināciju, nostiprinā sirdsasinsvadu sistēmu, palīdz samazināt ķermeņa masu.

BODY SHAPE

 Fitnesa metode, kurā iekļauti spēka vingrojumu kompleksi ķermeņa muskulatūras reljefa veidošanai, kurā izmanto hanteles, gumijas, nūjas, stieņus, espanderus, step platformas - dažādiem sagatavotības līmeņiem.

Šī fitnesa metode attīstā cilvēka organisma spēka-izturību, likvidē ķermeņa problēmzonas, palīdz izvairīties no lieka svara, uzlabo kustību koordināciju.

 

 P I Y O 

Vingrinājumu kombinācijas pēc Pilatesa un Fitness-jogas metodēm. PiYo nodarbības ļauj iegūt līdzsvaroto ķermeni un emocionālo pašsajūtu. Galvenokārt, vingrinājumu akcents tiek likts uz muskuļu korsetes veidošanu gan uz mugurkaula stiprināšanu. Katra kustība tiek apzināti saskaņota ar elpošanu un koncentrēšanos. Regulāru nodarbību apmeklēšanās rezultāts – spēja kontrolēt savu elpu, kārtīgs ķerminis un veselīga mugura.

Ieēja / Izēja
Meklēšana
Kalendārs
«  Jūlijs 2024  »
P.O.T.C.Pk.S.Sv.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
FB